Tornalama Teknolojisi Frezeleme Teknolojisi Ultrasonic | Lasertec ECOLINE serisi DMG AUTOMATION DMG ELECTRONICS DMG Services Enerji Çözümleri Üretim yerlerimiz
 

 
 

DMG Turkey

 
DMG Turkey’e Hoşgeldiniz

GILDEMEISTER Grubu, bünyesinde bulunan DECKEL MAHO ve GILDEMEISTER markalarını geçtiğimiz yıllarda daha da geliştirerek dünyanın en büyük takım tezgahı üreticilerinden biri haline geldi. Bu başarının altında yatan etkenler, yeniliklere açık şirket politikasının yanısıra Avrupa’da bulunan on fabrikada en üstün üretim ve lojistik yöntemlerinin uygulanmasıdır.

Yine de makul fiyatlarla kusursuz ürünler sunmanın bile dünya çapında bir başarıyı garantilemediği bilinmektedir. Günümüzde müşteriler sahip oldukları tezgahın ömrü boyunca 24 saat servis talep etmektedir. Bu talepler satış sırasında teknik uygulama desteğinden hem satış sonrası hem de eski ve kullanılmış makineler için servise kadar uzanmaktadır.

GILDEMEISTER Grubu’na bağlı tüm firmalar Türkiye’de yine grubun kendi alt kuruluşu olan DMG Turkey tarafından temsil edilmektedir. Sloganımız “Global düşün – yerel hareket et” olmakla birlikte, 5.000’den fazla DMG çalışanı aynı ortak hedef için çalışmaktadır – müşterilerimize en kısa sürede en üstün hizmeti sağlamak.

GILDEMEISTER Grubu’nun gelişmesi, DMG Turkey’in de gelişmesi anlamına gelmektedir.

DMG Turkey’in sunduğu ürün yelpazesi GILDEMEISTER, GRAZIANO ve FAMOT fabrikaları tarafından üretilen torna tezgahları ve tornalama merkezlerinin yanısıra çeşitli DECKEL MAHO fabrikaları tarafından üretilen frezeleme makineleri, işleme merkezleri ve lazer tezgahlarını ve SAUER tarafından geleceğin teknolojisi ile üretilen Ultrasonic tezgahları kapsamaktadır.

Ayrıca, müşterilerimizin taleplerine uygun olarak servis departmanımız yeni makinelerin kurulum ve eğitim hizmetlerini de sunmaktadır. Bunların yanısıra DMG Turkey servis, yedek parça, eğitim ürünleri, ölçme ve kullanım teknikleri, satın alınan kullanılmış makinelerin kurulumu gibi konulardan da sorumludur.